Worming Biohumuss

Dabīgs organiskais mēslojums

Kas ir Biohumuss?

Biohumuss (saukts arī par vermikompostu jeb slieku kompostu) veidojas, Kalifornijas sarkanajām sliekām pārstrādājot organiskos atkritumus – kūtsmēslus, dažādus dārzeņus, lapas utt. Vizuāli biohumuss atgādina melnzemi, tam nav nekādas smakas.  
Izmanto kā pamata vai papildus mēslojumu visām augu kultūrām, kā arī augsnes ielabošanai. Satur augiem nepieciešamos mikro un makroelementus, fermentus, vitamīnus, humīnvielas un augu augšanas un attīstības hormonus.

Sirsnīgas atsauksmes no klientiem

Biohumuss ir lielisks produkts siltumnīcas īpašniekiem/ iesācējiem, kuri vēlas, lai jau pirmajā gadā būtu pilna siltumnīca, tomātu, arbūzu un citu garšaugu, kas priecē katru saimnieci. Un bagātīgs minerālvielu produkts, kas patīk ziediem. 

Nadīna

Projekta vadītāja

Teju katru dienu saņēmām jautājumus – kā gan panācāt, ka salvijas, koriandrs, mētras un pat mārdadzis izaug tik kupli un bagātīgi? Mūsu noslēpums ir “Worming biohumuss”, ko izmantojām katrā no mūsu augstajām dobēm. Esam priecīgi, ka mūsu novadā tiek ražots šis produkts un, ka tas palīdz kuplot arī mūsu dārzam.

Undīne Krūze

Dobeles Pils projektu vadītāja/gide

Kāpēc nepieciešams biohumuss?

100% dabīgs produkts

Ražots Latvijā

Atveseļo un bagātina augsni

Ražots Latvijā

Palielina ražību par 15-25%

Ražots Latvijā

Kvalitātes rādītāji

Organiskās vielas
1 %
Ph līmenis
1 %
Slāpeklis
0 %
Fosfors
0 %
Kālijs
0 %

Saņem pasūtījumu 3 dienu laikā!